• Jóga pro (ne)závislost

  Jóga

Trénink vede Kateřina a Gábina

 • Délka 90 min.
 • Vedené v CZ
 • Cena 200 Kč za osobu
 • Zaměřuje se na Celé tělo

Co budeme dělat?

V rámci každé lekce kombinujeme fyzické cvičení s meditací a tréninkem dechu. Zaměříme se přitom na sestavy, které pomáhají měnit návyky a zažité vzorce chování, motivují k překonávání překážek a zároveň učí, jak k sobě přistupovat s laskavostí. Upozorňujeme, že terapeutická jóga je silná a účinná technika a smí se cvičit jen v období abstinence. V žádném případě ji nelze kombinovat s užíváním návykových látek. Jedna lekce pro veřejnost stojí 200 Kč. ​ Pokud přispějete 300 Kč, pomůžete nejen sobě, ale navíc pomůžete zaplatit lekci těm, kteří si naše lekce nemohou dovolit a přesto by se rádi účastnili. Snížena cena 100 Kč je pro ty, kteří právě dokončili léčbu a vrací se zpátky do běžného života.


Co si nachystat?

 • Jóga matku, deku, pohodlné oblečení

Kateřina a Gábina

Všechno začalo ve chvíli, kdy Kateřina působila v Healing Arts Center ve Velké Británii. Právě tam viděla, jak pozitivně působí kundalini jóga při léčbě závislostí nebo duševních onemocnění. A všimla, že je v zemi naprosto běžné, aby lektoři jógy docházeli do nemocnic a spolupracovali s lékaři. Nadchlo ji to natolik, že se rozhodla koncept přivézt do Čech. Hned po návratu se stala lektorkou jógy a v roce 2018 začaly spolu s Gabrielou vést první lekce v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Ukázalo se, že jóga vhodně doplňuje závěr léčby, a tak se Kateřina s Gabrielou pustily i do online lekcí. Kromě toho uspořádaly v lednu 2021 1. ročník Mezinárodního tréninku terapeutické kundalini jógy a chystají se organizovat i vícedenní intenzivní kurzy.

Dostupné termíny

  Jak se zúčastním

  Zoom.us

  Tvůj trenér si pro tento online trénink vybral aplikaci Zoom.us.

  Vyzkoušej si to
  Jak obdržím pozvánku?
  Před zahájením tréninku obdržíš od trenéra odkaz s pozvánkou na email, který si uvedl při rezervaci termínu.
  Jak se připojím?
  Poté, co obdržíš email s pozvánkou, stačí ať klikneš na daný odkaz a automaticky se ti otevře nové okno v prohlížeči, kde budeš jednoduše následovat instrukce.
  Jak se přihlásit?

  Vyber si z dostupných termínů


  Požádat o nový termín
  • Jazyk