• Jóga pro (ne)avislost

  Jóga

Trénink vede Kateřina Černá

 • Délka 90 min.
 • Vedené v CZ
 • Cena 200 Kč za osobu
 • Zaměřuje se na Celé tělo

Co budeme dělat?

Naše online lekce se hodí pro každého, kdo chce posílit svou nezávislost, vnitřní sílu a výdrž. Doporučujeme je proto jako podporu v abstinenci či jiné složité situaci, nebo jako prevenci závislosti. Přihlásit se ale může i ten, kdo právě prožívá období klidu a rád by se posunul ještě dál. V rámci každé lekce kombinujeme fyzické cvičení s meditací a tréninkem dechu. Zaměříme se přitom na sestavy, které pomáhají měnit návyky a zažité vzorce chování, motivují k překonávání překážek a zároveň učí, jak k sobě přistupovat s laskavostí. Dost možná už na první lekci ucítíte výrazný efekt – to proto, že své tělo začnete lépe vnímat a poznáte, co vám dělá dobře. Jedna lekce pro veřejnost stojí 200 Kč. Pokud přispějete 300 Kč, pomůžete nejen sobě, ale navíc pomůžete zaplatit lekci těm, kteří si naše lekce nemohou dovolit a přesto by se rádi účastnili. Snížena cena 100 Kč je pro ty, kteří právě dokončili léčbu a vrací se zpátky do běžného života. Upozorňujeme, že terapeutická jóga je silná a účinná technika a smí se cvičit jen v období abstinence. V žádném případě ji nelze kombinovat s užíváním návykových látek.


Co si nachystat?

 • Jóga matku, deku, pohodlné oblečení

Kateřina Černá

Naše online lekce se hodí pro každého, kdo chce posílit svou nezávislost, vnitřní sílu a výdrž. Doporučujeme je proto jako podporu v abstinenci či jiné složité situaci, nebo jako prevenci závislosti. Přihlásit se ale může i ten, kdo právě prožívá období klidu a rád by se posunul ještě dál.

Dostupné termíny

  Jak se zúčastním

  Skype meet now

  Tvůj trenér si pro tento online trénink vybral aplikaci Skype meet now.

  Vyzkoušej si to
  Jak obdržím pozvánku?
  Před zahájením tréninku obdržíš od trenéra odkaz s pozvánkou na email, který si uvedl při rezervaci termínu.
  Jak se připojím?
  Poté, co obdržíš email s pozvánkou, stačí ať klikneš na daný odkaz a automaticky se ti otevře nové okno v prohlížeči, kde budeš jednoduše následovat instrukce.
  Jak se přihlásit?

  Vyber si z dostupných termínů


  Požádat o nový termín
  • Jazyk