• CORE&Fyzio

  Core

Trénink vede Lukaso Ráca

 • Délka 50 min.
 • Vedené v Čeština, Angličtina
 • Cena 90 Kč za osobu
 • Zaměřuje se na Celé tělo

Co budeme dělat?

Cvičení zaměřené na aktivaci a posílení CORE, oživení zádových svalů, celkové zesílení člověka. Některé pozice znáš například z Jógy. Průběh tréninku: 1. Zahřátí, rozhýbání, mobilita 2. Silová část zaměřena na konkrétní partie 3. Protažení K vybavení potřebuješ jen sebe, případně nějakou podložku. Cvičení se jede pouze s vlastní vahou. Ke každému cviku existuje lehčí i težší varianta. Zvlásneš to i ty!


Co si nachystat?

 • pití, podložka, ručník

Lukaso Ráca

Ahoj. Původní profesí jsem ajťák. Díky sedávému způsobu života, jsem téměř zdevastoval své tělo a v podstatě i zdraví. A to i přesto, že sportuji od doby, co jsem se postavil na vlastní nohy. Udělal jsem razatní změnu, rekvalifikoval se na kouče funkčního tréninku/ mentora pohybu. Dnes už s 13 letou praxí. Systematicky jsem zpevnil své tělo, nabral sílu jako nikdy před tím, s fyzičkou přesahující moje představy, udělal ze svého těla funkční stroj. To vše vás můžu taktéž naučit a předat cenné zkušenosti. Cvičit budeme primárně CORE / FYZIO cvičení a SILOVĚ-KONDIČNÍ trénink. Za vybavení budeme potřebovat vlastní tělo a Kettlebell. Abychom si rozuměli hned ze začátku - nemám 50 prestižních certifikátů onoho nebo tamtoho super kurzu. To co umím, jsem se naučil praxí. Sám jsem měl velké trable se zády, kdy jsem si uhnal zánět na hrudní páteři. Dnes jsou moje záda pevná, silná a hlavně bez bolesti. To vše díky již zmíněnému systematickému cvičení. To vyžaduje pevné základy, pevné a silné CORE, funkční záda, vnímat tělo jako jeden celek. Spolu se budeme: * učit pohybu * vnímat tělo jako jeden celek * sílit * zvyšovat výkon a fyzickou kondici * budovat funkční tělo Bát se nemusíte, zvládne to každý. Testováno na lidech ;-)

Dostupné termíny

  Jak se zúčastním

  Google meet

  Tvůj trenér si pro tento online trénink vybral aplikaci Google meet.

  Vyzkoušej si to
  Jak obdržím pozvánku?
  Před zahájením tréninku obdržíš od trenéra odkaz s pozvánkou na email, který si uvedl při rezervaci termínu.
  Jak se připojím?
  Poté, co obdržíš email s pozvánkou, stačí ať klikneš na daný odkaz a automaticky se ti otevře nové okno v prohlížeči, kde budeš jednoduše následovat instrukce.
  Jak se přihlásit?

  Vyber si z dostupných termínů


  Požádat o nový termín
  • Jazyk