• Zhineng Čchi Kung (čínské energetické zdravotní cvičení)

  Ostatní

Trénink vede Safira

 • Délka 60 min.
 • Vedené v čeština, English
 • Cena 100 Kč za osobu
 • Zaměřuje se na Celé tělo

Co budeme dělat?

Pro mně nejvýstižnější popis je meditace v pohybu. Součástí hodiny je naladění a vytvoření energetického pole, posílení energie a rozhýbání a protažení těla. Všechny pohyby provádíš s láskou k sobě a svému tělu v rozsahu který je v harmonii s tebou a tvým tělem. Pokud máš nějaké zdravotní problémy prosím upozorni mně na začátku hodiny a já tě dle toho provedu cvičením, většinu cviků lze uzpůsobit. Hodiny jsou vedené v češtině, v případě potřeby i v Angličtině. Zhineng Qi Gong is Chinese health energy practice. For me the best description is meditation in movement. In lecture we will create energy field, strengthen our energy, move and stretch our body. We will move with love and respect to our body. If you have some health problems please inform me at the beginning, also if you need instruction in English let me know.


Co si nachystat?

 • podložka, mat
 • židle (pevná ne na kolečkách), chair

Safira

Miluji pohyb, přírodu a harmonii fyzickou, energetickou a duševní, kterou mi to přináší do života. S vášní se věnuji Zhineng Čchi Kung (Čínské energetické zdravotní cvičení) také autentickému tanci a pohybu. Veškeré cvičení zvládne každý ať je v jakékoliv kondici, výsledkem je rozhýbání těla, zklidnění mysli a harmonizace na fyzické energetické i duševní úrovni. Pojď se přidat na stezku harmonie a podpořit své zdraví a imunitu.

Dostupné termíny

  Jak se zúčastním

  Zoom.us

  Tvůj trenér si pro tento online trénink vybral aplikaci Zoom.us.

  Vyzkoušej si to
  Jak obdržím pozvánku?
  Před zahájením tréninku obdržíš od trenéra odkaz s pozvánkou na email, který si uvedl při rezervaci termínu.
  Jak se připojím?
  Poté, co obdržíš email s pozvánkou, stačí ať klikneš na daný odkaz a automaticky se ti otevře nové okno v prohlížeči, kde budeš jednoduše následovat instrukce.
  Jak se přihlásit?

  Vyber si z dostupných termínů


  Požádat o nový termín
  • Jazyk