• Tradiční himálajská JÓGA

  Jóga

Trénink vede Mirka

 • Délka 90 min.
 • Vedené v ČEŠTINA, V případě zájmu též angličtina a španělština
 • Cena 120 Kč za osobu
 • Zaměřuje se na Vnitřní svalstvo, Celé tělo

Co budeme dělat?

Tradiční jóga, která se po tisíciletí praktikuje v Himálajích. Důraz je kladen na koncentraci - vnímáním totiž posilujeme účinky. Vědomě masírujeme trávící orgány, posilujeme srdce, proplachujeme ledviny, prokrvujeme mozek... Současně také harmonizujeme čakry (čímž stimulujeme hormonální orgány, které s nimi souvisejí) a zprůchodňujeme nádí (energetické dráhy v těle). Součástí každé lekce je i pranayama (práce s energií pomocí dechu) a krátká meditace. Posílíme tedy nejenom tělo a imunitu, ale také paměť, koncentraci a životní energii. Skladbu ásán v jednotlivých lekcích přizpůsobuji fázi Luny a jejího postavení ve zvěrokruhu. Je to velice mocná síla, která hýbe i oceány, a působí na vše včetně lidí. Jak Luna prochází zvěrokruhem, prochází též naším tělem - v každém znamení ovlivňuje určitou jeho část. Využijeme tedy této síly k posílení účinků. Lepší než tuna teorie je však gram praxe. Vyzkoušejte a ucítíte :)


Co si nachystat?

 • Podložku a pohodlné oblečení

Mirka

Jmenuji se Miroslava, tedy "Oslava Míru". S jógou jsem začala ve svých 14 letech a od té doby (tedy již 33 let) se jí s různými přestávkami a různou intenzitou věnuji. Zpočátku byla pro mě jóga volbou, jak si udržet fyzickou kondici, zdraví a krásu, ale velice rychle se stala cestou sebepoznání a duchovního růstu. Přestože pravidelné kurzy jógy vedu již řadu let, jezdívám každoročně studijně do Indie, abych vám mohla nové znalosti a zkušenosti předávat na svých lekcích. Těším se na vás :)

Dostupné termíny

  Jak se zúčastním

  Zoom.us

  Tvůj trenér si pro tento online trénink vybral aplikaci Zoom.us.

  Vyzkoušej si to
  Jak obdržím pozvánku?
  Před zahájením tréninku obdržíš od trenéra odkaz s pozvánkou na email, který si uvedl při rezervaci termínu.
  Jak se připojím?
  Poté, co obdržíš email s pozvánkou, stačí ať klikneš na daný odkaz a automaticky se ti otevře nové okno v prohlížeči, kde budeš jednoduše následovat instrukce.
  Jak se přihlásit?

  Vyber si z dostupných termínů


  Požádat o nový termín
  • Jazyk