• mamaGYM workout - online

  Tabata

Trénink vede Zuzana Soukupová - mamaGYM

 • Délka 45 min.
 • Vedené v čeština
 • Cena 50 Kč za osobu
 • Zaměřuje se na Celé tělo

Co budeme dělat?

MamaGYM online lekce budou probíhat každé úterý od 10:00 a budou trvat 45 min. Budete potřebovat vlastní tělo a maximálně věci, co každá najdete doma - židli, knížka, pytel mouky. Lekce bude vždy zaměřená komplexně - nohy, břicho, ruce:) Jakmile se přihlásíte, přijde vám link na zoom (nemusíte si nic instalovat). Lekce se bude nahrávat (mě to bude nahrávat, tak se nemusíte bát, že vás:)), tak si jí pak můžete pustit ještě ze záznamu nebo kdo by si jí chtěl zacvičit až později, také není problém, jen mi to když tak napište do poznámky, jak se budete hlásit, ať na vás nečekáme u pc:) Těším se každé úterý v 10:00. Zuz a Jindříšek:)


Co si nachystat?

 • Podložku, židli, knížky jako závaží

Zuzana Soukupová - mamaGYM

Ahoj, jsem Zuz! Už od mala se věnuji všem možný sportům (krasobruslení, tenis, basket a sportovní aerobic) a od 2012 vedu společně s týmem 20 lektorů Gym&Joy v Brně, kde cvičíme s lidmi v malé skupince, abychom měli možnost je zkontrolovat a opravit. Cvičíme s lidmi TRX, Jumping, Zdravá záda, ale také kruhové, intervalové a funkční tréninky. Zakládáme si na kvalitě před kvantitou. 2017 se mi narodil první syn a tak jsem se rozhodla pro lekce s maminkama.

Dostupné termíny

  Jak se zúčastním

  Zoom.us

  Tvůj trenér si pro tento online trénink vybral aplikaci Zoom.us.

  Vyzkoušej si to
  Jak obdržím pozvánku?
  Před zahájením tréninku obdržíš od trenéra odkaz s pozvánkou na email, který si uvedl při rezervaci termínu.
  Jak se připojím?
  Poté, co obdržíš email s pozvánkou, stačí ať klikneš na daný odkaz a automaticky se ti otevře nové okno v prohlížeči, kde budeš jednoduše následovat instrukce.
  Jak se přihlásit?

  Vyber si z dostupných termínů


  Požádat o nový termín
  • Jazyk