• Iyengar Jóga pro všechny

  Jóga

Trénink vede Jana Chadimová

 • Délka 60 min.
 • Vedené v Čeština, Angličtina
 • Cena 240 Kč za osobu
 • Zaměřuje se na Zadek, Nohy, Spodní záda, Ramena, Hrudník, Horní záda, Břicho, Core, Vnitřní svalstvo

Co budeme dělat?

Tato lekce je obecná celistvá praxe a výuka podle metody Iyengar jógy pro všechny pokročilosti. Učíte se vnímat celé tělo krok za krokem. Vše je precizně vysvětleno a ukázáno. Vidíme se přes Zoom navzájem, ale více času vás vědu a sleduji, než abych pouze předcvičovala za cenu toho, ze bych neviděla, co děláte. Iyengar jógu doporučují fyzioterapeuti a je to jedno z nejbezpečnějších a nejefektivnějších klidných cvičení jógy, nicméně není to jemná joga.


Co si nachystat?

 • Prostor a kus stěny, základní set pomůcek - židle, pásek, bloky, tlusté deky nebo bolster, pro začátek můžete nahradit tím, co najdete doma

Jana Chadimová

Jógu jsem začala praktikovat v roce 2003 a téměř desetiletí jsem byla pouze v roli studentky. Iyengar metodě se věnuji od roku 2008. Od první chvíle, kdy jsem vedla první lekci, jsem cítila, že jsem doma. Praktikovala jsem se světovými učiteli po celé Evropě a od roku 2016 jsem absolvovala čtyři studijní pobyty v Ramamani Memorial Iyengar Yoga Institutu v indické Puně u rodiny Iyengarů, o kterých si můžete počíst v mém blogu na webu. Vzdělávám se u těch nejlepších, a to s nadšením předávám vám.

Dostupné termíny

  Jak se zúčastním

  Zoom.us

  Tvůj trenér si pro tento online trénink vybral aplikaci Zoom.us.

  Vyzkoušej si to
  Jak obdržím pozvánku?
  Před zahájením tréninku obdržíš od trenéra odkaz s pozvánkou na email, který si uvedl při rezervaci termínu.
  Jak se připojím?
  Poté, co obdržíš email s pozvánkou, stačí ať klikneš na daný odkaz a automaticky se ti otevře nové okno v prohlížeči, kde budeš jednoduše následovat instrukce.
  Jak se přihlásit?

  Vyber si z dostupných termínů


  Požádat o nový termín
  • Jazyk